Biz Kimiz | Adatech.com.tr

Biz Kimiz

Biz Kimiz

Adatech, teknik bilgi ve deneyimleriyle elektrik, elektronik, otomasyon ve bilişime dair ihtiyaç duyulan her alanda hizmet vermek amacıyla kurulmuş bir limited şirkettir. Hizmetleri, elektrik panoları ve sistemleri için donanım mühendisliğinin geliştirilmesine, PLC, HMI ve SCADA yazılımlarının yazılmasına, uygulama, kurulum ve otomasyon sistemlerinin bir bütün olarak çalıştırılmasına adanmıştır. Ayrıca fotovoltaik sistemlerin tasarımı, kurulumu ve bakımı ile ilgilenen, dijital dönüşüm süreçlerini yöneten, makine üretimi konusunda uzman mühendislerden oluşan özel bir bölüme sahiptir.
Alanında uzman mühendislerinin deneyimleri başta dogalgaz  istasyonları ve demir-çelik olmak üzere pek çok sanayi sektöründe,  mekanik ve farmasötik sektörlerinde faaliyet gösteren endüstrileri ve şirketleri desteklemesine olanak sağlar.
 
Sanayinin kalbi olan İstanbul - Gebze hattına yakın konumu ve sektörel bazda geniş bilgi birikimine sahip olması sebebi ile ihtiyacınız olan her alanda gerekli desteği sağlar, etkili çözümler tasarlar ve uygular.

Ayrıca özel bir ekibi ile yenilenebilir enerji sektöründe faaliyet göstermekte olup, fotovoltaik sistemlerin O & M sözleşmelerini, küçük, orta ve büyük ölçekli enerji depolarını şirketler için tasarlar, inşa eder ve yönetir. Neden bize ihtiyacınız var? Sanayi sektöründe faaliyet gösteren irili ufaklı iş kollarında, tüm otomasyon işleri için taleplerinizi yönetirken, hızlı bir şekilde müdahale edebilecek yüksek nitelikli bir iş ortağına sahip olmanız ve aynı zamanda bu ortağın, üretim zincirinin toplam kontrolüne yönelik modern, güvenli, verimli elektrik panolarının tasarımı ve devreye alınması konusunda uzmanlaşmış olması gereklidir.

  • Sürecin ve kontrol sisteminin tasarımı ve çalışması,
  • Elektrik ve elektro-pnömatik proje diyagramları,  
  • Elektrik tesisatı kablajı,
  • PLC, HMI, DCS ve endüstriyel PC için yazılım,
  • CE ve UL / CSA yürürlükteki düzenlemelere mutlak uyum göstererek her boyuttaki elektrik panolarının imalatı ve devreye alınması
  • Devreye alma, eğitim, satış sonrası servis, uzaktan takip ile
  • Adatech Otomasyon ve Bilişim sizler için çözüm üretmeye ve çalışmaya hazırdır.

İndir

Adatech Tr