Proje Taraması | Adatech.com.tr

Proje Taraması

Proje Taraması

Bir projenin en iyi şekilde planlanması ve uygulanması bile önceki tarama sürecinde yapılan hataları düzeltemez. Açıkça tanımlanmış hedeflere göre projeleri dikkatli ve özenle seçmek, yeni altyapı oluştururken en büyük optimizasyon potansiyeline sahiptir. Planlanan girişimlerden en uygun projeyi seçebilmek için önceden amaca yönelik kriterlerin tanımlanması gerekir.

 

Adatech'in Rolü

Adatech, tüm iş alanlarında kamu ve özel kuruluşlara projelerin seçilmesi ve oluşturulması konusunda tavsiyelerde bulunur. Adatech, müşteriler ve diğer partnerlerle birlikte, yatırımları optimize etmek için ilgili kriterleri ortaya koyar.
 

Müşteriye Faydaları

Adatech, müşterilerin kararla ilgili kriterlere göre en iyi proje çözümlerini belirlemelerine yardımcı olur. Geliştirme aşamasının başlarında müşteriler ve diğer paydaşlarla koordine edilen bir tarama süreci, öngörülen proje çözümlerinin uygulanabilir olmasını ve mümkün olan en iyi çözümün tercih edilmesini sağlar. Projenin özelliklerine bağlı olarak hizmetler, maliyet-fayda ilişkisini optimize etmekten girişimcilik başarısını en üst düzeye çıkarmaya kadar değişebilir.